Profil Trenera

Amit Batra

DOKTOR NAUK TRENINGU

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W 2015 r. obrona pracy doktorskiej, obejmującej ocenę poziomu wydolności fizycznej w efekcie treningu interwałowego u zawodników sportów walki.

Od 1999r. uprawia Taekwon-do ITF, w którym posiada stopień mistrzowski I dan. W latach 2004 -2013 członek kadry narodowej. W 2007 i 2009 roku zdobywca tytułów Mistrza Europy i Vice - mistrzostwa świata w konkurencji walk indywidualnych seniorów. Wielokrotny zdobywca Pucharu Europy oraz medali Pucharu świata.

Certyfikowany trener przygotowania motorycznego CSCS - Certified Strength and Conditioning Specialist organizacji NSCA (USA) oraz USAW (USA Weightlifiting Coach).

Wspołpraca z:

Los Angeles Galaxy

Los Angeles Dodgers

EvertonFootball Club,

Estudiantes De La Plata

Kadra Niemiec w piłce nożnej

Zawodnikami NFL

Chinski Komitet Olimpijski

Cechy szczególne:

Wzrost
175
Waga
75
Szybkość
Wytrzymałość
Siła


Przez lata trener wielu zawodników oraz celebrytów. Trener gotowy do wynajęcia w czasie przygotowań do walk zawodowych. Wiele sukcesów potwierdza skuteczność metod treningowych. Poniżej rekomendacja jednego z zawodowców MMA.

„Amit nie tylko wyróżnia się dużą wiedzą ale przede wszytskim pasją i miłością do swojej pracy i sportu. Zawsze mogę polegać na jego doświadczeniu dzięki czemu mogę jeszcze bardziej maksymalizować swoje zdolności motoryczne”

Oskar Zawada

Zawodowy piłkarz - Wisła Płock.

Zapraszamy do kontaktu i omówienia planu treningowego oraz żywieniowego. Pracujemy nad poprawą kondycji przeciętnego śmiertelnika oraz przygotowujemy zawodników do startów zawodowych.