Profil Trenera

Dawid Pyra

TRENER PERSONALNY

Ukończyłem AWF Wrocław, posiadam tytuł trenera lekkiej atletyki PZLA, w 2014 byłem trenerem zawodniczek reprezentacji Polski w skoku wzwyż, Obecnie jestem trenerem w KS AZS AWF Wrocław- sekcja LA Posiadam dyplom trenera personalnego, ukończyłem liczne szkolenia z zakresu fitness Mam doświadczenie w przygotowaniu motorycznym zawodników dyscyplin indywidualnych jak i sportów zespołowych

Teraz masz okazję skorzystać z mojego doświadczenia i wiedzy. Dzięki wspólnym treningom zwiększysz sprawność fizyczną, wymodelujesz sylwetkę i poprawisz stan zdrowia.

Prowadzisz klub sportów walki i chciałbyś pogłębić swoją wiedzę szkoleniową z zakresu boksu tajskiego , kickboxingu oraz uderzenia w MMA ? Zapraszamy do współpracy!

Osiagniecia zawodnicze:

10 bój (stadion):

100m – 10,96

skok w dal – 7,19

pchnięcie kulą – 13,43

skok wzwyż – 2,04

400m – 48,48

110m przez płotki – 14,41

rzut dyskiem – 40,73

skok o tyczce – 4,80

rzut oszczepem – 57,71

1500m – 4,36,02

Rekord życiowy w dziesięcioboju:

7759 pkt

Cehcy szczególne:

Wzrost
175
Waga
75
Szybkość
Wytrzymałość
Siła


Przez lata trener wielu zawodników oraz celebrytów. Trener gotowy do wynajęcia w czasie przygotowań do walk zawodowych. Wiele sukcesów potwierdza skuteczność metod treningowych. Poniżej rekomendacja jednego z zawodowców MMA.

Dawid Pyra to bardzo doświadczony trener. Jak wytłumaczy, to każdy zrozumie i powtórzy. Trener z pasją do tego co robi.

Justyna Kasprzycka

Polska lekkoatletka specjalizująca się w skoku wzwyż.

Zapraszamy do kontaktu i omówienia planu treningowego oraz żywieniowego. Pracujemy nad poprawą kondycji przeciętnego śmiertelnika oraz przygotowujemy zawodników do startów zawodowych.