Oferta
Trening VIP
Trening Standard
Fight4woman
 
Trening indywidualny VIP dla Gwiazd
Czas trwania 80 minut

Treningi indywidualne VIP przeznaczone są dla ludzi, , którym zalezy na elastycznej i wygodnej formie treningu dostosowanej do ich indywidualnych potrzeb , założeń i celów ustalonych i skonsultowanych wcześniej z trenerem. Ta forma treningu proponowana jest glownie osobom których tryb pracy ma charakter zadaniowy i czas na trening może u nich ulegać zmianom przez co zajecia grupowe proponowane przez kluby sportowe w stałych godzinach nie będą takim osobom odpowiadać . Szczególnie polecamy ten trening osobom których praca wymaga atrakcyjnego wyglądu , wysportowanej sylwetki i ogólnie dobrej prezencji.

"Tarczowanie" jest głównym elementem każdego treningu. Prowadzone jest przez doświadczonego trenera i stanowi najskuteczniejszą metodą doskonalenia techniki. Polega w głównej mierze na uderzaniu w różnego rodzaju łapy bokserskie lub w tajskie tarcze "pao". Podstawowym zaletą takiego treningu jest możliwość doskonalenia kombinacji technik przy użyciu pełnej siły, czego nie można wyćwiczyć w trakcie walk zadaniowych z przeciwnikiem. Nie bez znaczenia jest także praca nad wyczuciem dystansu. Statycznie zawieszony worek czy gruszka nie może w żaden sposób odzwierciedlać poruszającego się przeciwnika podczas walki.

„Get fit without getting hit” jest świetnym rozwiązaniem dla ludzi którzy chcą spróbować swoich sil w treningu sportów walki a nie chcą lub nie mogą mieć ze względu na wykonywany zawód mieć śladów na twarzy w postaci zatarć , zadrapań czy opuchnięć etc.
(zdjęcie , video)

Treningi dostosowane są do indywidualnych celów, które klient chce osiągnąć !

Służymy radą w sprawach redukcji wagi. Prowadzimy również konsultację dla klientów, z zakresu optymalizacji techniki, rozpisywania cyklów treningowych oraz podstawowej kontroli procesów treningowych.
 

 

 

 

 


 


 

         
 
 
 
Start  |  O nas  |  Boks Tajski  |  Oferta  |  Cennik  |  Zaplecze  |  Galeria  |  Video  |  Kontakt © VipTrening.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
projekt i wykonanie: hajime studio